Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Superokazje w Plusie – 3 promowane smartfony

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
flagowy Huawei P30 pro

Plus GSM promuje 3 smartfony w swoim abonamencie. Przedstawiamy warunki „Najlepszej oferty dla Ciebie” według zielonego operatora.


>>> Recenzja Huawei P30 Pro <<<


Pierwszym z proponowanej trójki urządzeń jest flagowy Huawei P30 Pro. Smartfon dostępny w wariancie 128 GB kosztuje na start 249,99 zł w poniższym abonamencie:

flagowy Huawei P30 pro

Plus nalicza do swojego abonamentu osobne raty. Można wybrać spłacanie telefonu w 24 lub 36 ratach. Ich wysokość wynosi wówczas odpowiednio 130 i 86 zł na miesiąc. Zestaw promocyjny P30 Pro zawiera ponadto słuchawki FreeBuds Lite gratis, a sam telefon dostępny jest w kolorze czarnym, niebieskim (gradient) lub Opal.

Kolejne 2 smartfony to modele Motoroli – Moto G7 Plus oraz One. Są one znacznie tańsze:

G7 Plus dostaniemy w kolorze niebieskim lub bordowym, zaś Motorolę One z czystym Androidem w białym lub czarnym. Ceny dotyczą zarówno nowych, jak i przenoszonych numerów.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: