Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – telefony z serii Y Huawei w supercenie

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Superceny Huawei Plus GSM

Plus chwali się supercenami smartfonów Huawei z budżetowej serii Y. Smartfony otrzymamy w abonamencie operatora za symboliczną złotówkę.

Huawei za 1 zł w Plusie

Superceny Huawei obejmują 3 tegoroczne modele z serii Y. Jeszcze w połowie lipca Plus oferował je w wyższych ratach. Zapłacimy za nie tylko 1 zł na start w bogatym i atrakcyjnym abonamencie Plus.60:

Superceny Huawei Plus GSM

Sam abonament kosztuje 50 zł, a łączna wysokość rachunków miesięcznych (z ratą za telefon) obecnie nie przekracza 70 zł. Oto oferowane modele za 1 zł:

Powyższe ceny dotyczą wariantu z umową na 24 miesiące i ratami spłacanymi przez 36 miesięcy. Telefony Huawei dostępne są w różnych odcieniach kolorystycznych.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: