Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Strefa Huawei w Plusie – telefony od 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus telefony Huawei za 1 zł

Plus promuje na swojej stronie internetowej sprzęt mobilny produkcji Huawei. Wśród nich są telefony komórkowe, które otrzymasz w abonamencie za złotówkę.


>>> Oferty z telefonami za 1 zł <<<


Plus najbardziej poleca smartfony z najnowszej rodziny Huawei P30. Najdroższy z nich – P30 Pro – kosztuje na start 299 zł w abonamencie bez limitów z opłatami wynoszącymi łącznie nieco ponad 161 zł. Za najtańszego z kolei, Huaweia P30 Lite, zapłacimy na początku tylko 1 zł.

Plus telefony Huawei za 1 zł

Oto pozostałe modele Huawei w Plus no limit 12 GB za 1 zł:

Smartfony dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Podane ceny aktualne w umowie 24/36 – abonament zawierany jest na 2 lata, z kolei sprzęt spłacany jest w ratach przez 36 miesięcy.

W ofercie Plusa znajdują się jeszcze inne sprzęty, m.in. MateBook X Pro, MediaPad M5 Lite czy Watch GT Active.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: