Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XZ1 Compact w Plusie za 248 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
XZ1 Compact w Plusie

Już 30 września do oferty Plusa trafi Sony Xperia XZ1 Compact. Nowość japońskiego producenta była dotychczas dostępna w przedsprzedaży zielonego operatora ze słuchawkami WH800 i WH900 – trafi teraz do jego standardowej oferty. 

Sony Xperia XZ1 Compact za 248 zł

Dodatkowe akcesoria dla audiofilii nie będą już dostępne, ale na klientów Plusa czeka inna niespodzianka. Od 30 września do oferty Plusa z Sony Xperią XZ1 Compact będzie dokładana oficjalna piłka UEFA Champions League od Adidasa. Wszystko dzięki Sony, który jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów.

XZ1 Compact w Plusie

Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej (za 248 złotych na start) i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy.

Dla najbardziej zagorzałych miłośników piłki nożnej czekają koszulki Cristiano Ronaldo i Garetha Bale’a z ich autografami. Można je wygrać w specjalnych quizach organizowanych na facebookowym profilu @SonyMobilePL.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów