Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XZ1 Compact w Plusie za 248 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
XZ1 Compact w Plusie

Już 30 września do oferty Plusa trafi Sony Xperia XZ1 Compact. Nowość japońskiego producenta była dotychczas dostępna w przedsprzedaży zielonego operatora ze słuchawkami WH800 i WH900 – trafi teraz do jego standardowej oferty. 

Sony Xperia XZ1 Compact za 248 zł

Dodatkowe akcesoria dla audiofilii nie będą już dostępne, ale na klientów Plusa czeka inna niespodzianka. Od 30 września do oferty Plusa z Sony Xperią XZ1 Compact będzie dokładana oficjalna piłka UEFA Champions League od Adidasa. Wszystko dzięki Sony, który jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów.

XZ1 Compact w Plusie

Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej (za 248 złotych na start) i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy.

Dla najbardziej zagorzałych miłośników piłki nożnej czekają koszulki Cristiano Ronaldo i Garetha Bale’a z ich autografami. Można je wygrać w specjalnych quizach organizowanych na facebookowym profilu @SonyMobilePL.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: