Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Sony Xperia XZ1 Compact od 99 zł w Plusie + prezenty

Advertisement
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Sony Xperia XZ1 Compact to kolejny smartfon japońskiego producenta, jaki oferowany jest z dodatkowymi gratisami w Plusie. Zamawiając go w ramach abonamentu tego operatora, otrzymasz smartwatcha Sony oraz piłkę UEFA.

Porównaj oferty na abonament

Gratisy w Plusie

Opłata startowa za Sony Xperię XZ1 Compact zaczyna się od 99 zł i zależy od wybranego abonamentu. Smartfon w tej cenie dostępny jest w poniższym planie taryfowym za 40 zł miesięcznie (nie licząc raty za sprzęt):

Xperia XZ1 Compact abonament

Dla ułatwienia w dokonaniu wyboru prezentujemy wszystkie 3 pakiety standardowego abonamentu, w których zarówno umowa świadczenia usług telekomunikacyjnych, jak i same raty za telefon spłacane są w przeciągu 24 miesięcy:

  • Plus 2 GB – 1249 zł na start, 78 zł miesięcznie, 3121 zł przez 2 lata
  • Plus 4 GB – 99 zł na start, 136 zł miesięcznie, 3363 zł przez 2 lata
  • Plus bez limitu GB – 99 zł na start, 146 zł miesięcznie, 3603 zł przez 2 lata

Najdroższy abonament Plus.60 zapewnia nieograniczony pakiet internetowy, którego prędkość jednak spada po przekroczeniu pierwszych 12 GB. Zestaw startowy wzbogacony jest o SmartWatcha 2 marki Sony oraz piłkę od Adidasa.

Zobacz również: Sony Xperia XZ2 + piłka Adidas UEFA.

Przejdź do promocji

Sony Xperia XZ1 Compact od 99 zł w Plusie + prezenty
5 (100%) 3 głosów

avatar