Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XA2 – przedsprzedaż w Plusie za 1 zł na start

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Sony Xperia XA2 1 zł

Oferta Plusa poszerzyła się o kolejnego smartfona – Sony Xperię XA2. Dostępna jest ona aktualnie w przedsprzedaży zielonego operatora, a jej opłata startowa wynosi tylko symboliczną złotówkę.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Xperia XA2 + słuchawki SBH24 za 1 zł

Sony Xperia XA2 kosztuje tylko 1 zł w abonamencie za 59,99 zł miesięcznie. Zestaw przedsprzedażowy jest uzupełniony o słuchawki SBH24. Tak prezentuje się wspomniana umowa długoterminowa:

Sony Xperia XA2 1 zł

Japoński smartfon spłacany jest ratalnie – w przypadku rozbicia na 36 rat jest to 42 zł miesięcznie. Łączne koszty (wraz z abonamentem 14 GB) będą wynosić w tej konfiguracji 101,99 zł.

Abonament Plusa zapewnia nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS, MMS) w kraju i w ramach roamingu UE. Do dyspozycji klienta jest również 14 GB miesięcznie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: