Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kup Samsunga Galaxy S8 lub S8+ w Plusie i odbierz 500 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Plus Samsung Galaxy S8

Kup flagowego Samsunga Galaxy S8 lub Galaxy S8+ w Plusie i odbierz 500 zł w gotówce. Smartfony koreańskiego producenta dostępne są w abonamencie zielonego operatora.

Zwrot 500 zł za Galaxy S8/S8+

Samsung Galaxy S8 kosztuje już tylko 99 zł na start w poniższym abonamencie:

Plus Samsung Galaxy S8

Do abonamentu w wysokości 50 zł należy doliczyć osobną opłatę za sprzęt (69 zł w przypadku 36 rat lub 104 zł w konfiguracji na 24 raty). Wybierając drugą opcję zapłacimy za wszystko przez 2 lata 3795 zł.

Sprawdź Galaxy S8 i S8+ w ofertach innych operatorów
PORÓWNAJ OFERTY

Rachunki jednak można znacząco obniżyć. Do 18 listopada (lub wyczerpania zapasów) można uzyskać zwrot 500 zł w gotówce za zakup Galaxy S8 lub S8+, a w przypadku przeniesienia numeru do Plusa można uzyskać 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Z pakietem Plus.60 oznacza to dodatkową oszczędność.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: