Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Premia w Plusie – zyskaj do 800 zł za smartfona!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung zwrot 800 zł

Świetna promocja Samsunga dostępna jest także u jego partnera Plus GSM. Kup smartfona producenta w abonamencie zielonego operatora i zyskaj zwrot w wysokości nawet 800 zł!

Zwrot 800 zł za Galaxy w Play

Plus oferuje smartfony koreańskiego producenta w swoim abonamencie już od 1 zł na start (modele Galaxy A51/A71). Oto przykładowa oferta bez limitu z telefonem marki Samsung:

Przejdź do promocji ->

Promocja operatora trwa do 1 listopada 2020 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Maksymalnie możesz odebrać aż 800 zł nagrody! Poniżej prezentujemy listę Samsungów objętych promocją i jednocześnie oferowanych w abonamencie Plusa:

 • Samsung Galaxy A51 – zwrot w wysokości 300 zł
 • Samsung Galaxy A51 5G – zwrot 300 zł
 • Samsung Galaxy A71 – zwrot 300 zł
 • Samsung Galaxy S20 – zwrot 400 zł
 • Samsung Galaxy S20+ – zwrot 600 zł
 • Samsung Galaxy Note20 – zwrot 600 zł
 • Samsung Galaxy S20 Ultra – zwrot 800 zł
 • Samsung Galaxy Note20 Ultra – zwrot 800 zł

Smartfony dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Wszystko, co musisz zrobić:

 1. Kup smartfon Samsung z serii Galaxy S20, Note20 lub Galaxy A51, A51 5G, A71 albo tablet Galaxy Tab S7 lub Tab S7+ u partnerów handlowych w dniach 12.10-01.11.2020 r. i aktywuj go do 04.11.2020 r. Zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim urządzeniu. W aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie Samsung Galaxy odszukaj sekcję Oferty, a następnie zakładkę Korzyści. Znajdziesz tam baner promocyjny – kliknij i skorzystaj z promocji!
 2. Po 14 dniach od aktywacji urządzenia, kliknij w baner, który pojawi się w zakładce „Korzyści” w sekcji „Oferty” w aplikacji Samsung Members na twoim nowym urządzeniu.
 3. Po kliknięciu w baner pobierz kupon z kodem, który posłuży Ci do wypłaty gotówki w jednym z bankomatów Euronet. Na Twój adres e-mail przesłany zostanie kod PIN. Promocja Samsung – kup Samsung Galaxy i odbierz gotówkę Po kliknięciu w banner, kliknij w przycisk „Pobierz kupon”, który później posłuży Ci za numer transakcji przy wypłacie gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na Twój adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung. Przygotuj kod z aplikacji oraz kod PIN i w ciągu 7 dni znajdź bankomat Euronet. W menu wybierz Promocja Samsung, wprowadź niezbędne dane i odbierz gotówkę!
 4. W ciągu 7 następnych dni udaj się z kodem z aplikacji oraz kodem PIN do bankomatu sieci własnej Euronet, obsługującego promocję. Wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, po czym wprowadź numer transakcji oraz kod PIN. Odbierz gotówkę.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów