Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 9 – zwrot 500 zł za zakup w Plusie i Plushu

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Galaxy Note 9 abonament

Kup Samsunga Galaxy Note 9 w abonamencie Plusa lub Plusha i odbierz 500 zł zwrotu. Pospiesz się – promocja trwa tylko do 7 kwietnia!


>>> Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy Note 9 <<<


„Premia Samsung Note” to promocja dostępna m.in. u operatora sieci Polkomtel. Oto przykładowe oferty Plusa i jego submarki Plusha:

Galaxy Note 9 abonament

Wszystko, co musisz zrobić, aby odebrać zwrot 500 zł z Galaxy Note 9:

  1. Kup Galaxy Note9 w dniach 25.03-07.04.2019 r. i uruchom go do 10.04.2019 r. Zaloguj się do aplikacji Members na swoim telefonie.
  2. Po 14 dniach od uruchomienia Galaxy Note9 kliknij w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji „Korzyści” w aplikacji Samsung Members.
  3. Odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung.
  4. W ciągu 7 następnych dni udaj się do bankomatu sieci własnej Euronet, wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, a następnie wprowadź kod oraz potwierdź PIN i odbierz 500 zł.

To kolejna tego typu akcja Samsung Members. Tym razem zwrot 500 zł jest jednym z wyższych w historii. Zobacz również:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.