Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 9 – zwrot 500 zł za zakup w Plusie i Plushu

Obowiązuje do: 07.04.2019

Kup Samsunga Galaxy Note 9 w abonamencie Plusa lub Plusha i odbierz 500 zł zwrotu. Pospiesz się - promocja trwa tylko do 7 kwietnia!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy Note 9 <<<


„Premia Samsung Note” to promocja dostępna m.in. u operatora sieci Polkomtel. Oto przykładowe oferty Plusa i jego submarki Plusha:

Galaxy Note 9 abonament

Wszystko, co musisz zrobić, aby odebrać zwrot 500 zł z Galaxy Note 9:

  1. Kup Galaxy Note9 w dniach 25.03-07.04.2019 r. i uruchom go do 10.04.2019 r. Zaloguj się do aplikacji Members na swoim telefonie.
  2. Po 14 dniach od uruchomienia Galaxy Note9 kliknij w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji „Korzyści” w aplikacji Samsung Members.
  3. Odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji Konta Samsung.
  4. W ciągu 7 następnych dni udaj się do bankomatu sieci własnej Euronet, wybierz opcję transakcji bez karty, odnajdź w menu „Promocja Samsung”, a następnie wprowadź kod oraz potwierdź PIN i odbierz 500 zł.

To kolejna tego typu akcja Samsung Members. Tym razem zwrot 500 zł jest jednym z wyższych w historii. Zobacz również:

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów