Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy J7 + pendrive Star Wars gratis w Plusie

avatar
1
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus abonament gratis

Ciekawy upominek dla fanów Gwiezdnych Wojen w Plusie. Do Samsunga Galaxy J7 (2017) dołączany jest w prezencie pendrive 16 GB w kształcie mistrza Yody.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy J7 (2017) za 1 zł w Plusie

Samsung Galaxy J7 (2017) dostępny jest już od symbolicznej złotówki w abonamencie Plusa z pakietem aż 20 GB:

Plus abonament gratis

Sam abonament kosztuje 69,99 zł (w cenę wliczony jest rabat -10 zł za przeniesienie numeru), a osobna rata za Samsunga 30. Rachunki miesięczne w tej konfiguracji wynoszą zatem 99,99 zł. Abonament zawierany jest na 24 miesiące, natomiast opłaty ratalne za sprzęt spłacane są przez 3 lata, ale można wybrać inne opcje:

  • 24 raty – 45 zł miesięcznie do abonamentu
  • 48 rat – 22,50 zł miesięcznie do abonamentu

Zestaw uzupełniony jest o Pendrive 16 GB w kształcie Yody – wielkiego mistrza Yedi z czasów schyłku Starej Republiki. Klient zwolniony jest z opłaty aktywacyjnej, a także otrzymuje dostęp do bezpłatnego korzystania z HBO GO na jeden miesiąc.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Plus to jest jednak mistrzem takich gadżetów, jak nie nerka to pendrive :P Ja się od nich jednak do Virgin Mobile przeniosłem i jak jest teraz promocja ta #półdarmo to mi się pakiet z freemium kupiony podwaja, chyba jednak lepiej na takie promocje stawiać, niż rozdawać gratisy, które albo nikomu nie są potrzebne, albo każdy takie już ma

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: