Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A51 5G + słuchawki w Plusie

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus logotyp

Co może być lepszego od Samsunga Galaxy A51 5G za niecałe 100 zł? Ten sam telefon ze słuchawkami Galaxy Buds+ za 99 zł na start! Oferta dostępna jest tylko w sieci Plus.

Galaxy Buds+ w Plusie

Zestaw Samsunga oferowany jest w abonamencie Plusa. Oto przykładowa oferta tego operatora z Samsungiem Galaxy A51 5G:

Przejdź do promocji ->

Samsung Galaxy A51 5G oferowany jest w 3 wersjach kolorystycznych – różowym, czarnym i białym. Bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ południowokoreańskiego producenta oferowane są w kolorze białym.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: