Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – Samsung Galaxy A5 (2017) + pendrive 16 GB gratis

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy A5 za 1 zł

Kilka dni temu pisaliśmy o gadżecie w Plusie z uniwersum Gwiezdnych Wojen – pendrivie w kształcie mistrza Yody. Podobny upominek oferowany jest z Samsungiem Galaxy A5 (2017).

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy A5 (2017) za 1 zł w Plusie

Opłata startowa za Samsunga Galaxy A5 (2017) wynosi symboliczną złotówkę. Miesięczny koszt abonamentu to 69,99 zł (wliczono rabat -10 zł za przeniesienie numeru), ale należy do niego doliczyć ratę za urządzenie.

Galaxy A5 za 1 zł

Jej wysokość zależy od wybranego terminu spłacenia telefonu. Możemy wybrać rozbicie na 24, 36 lub 48 rat.

  • 24 miesiące – 52 zł
  • 36 miesięcy – 35 zł
  • 48 miesięcy – 26 zł

Wysokość miesięcznych rachunków wyniesie zatem od 95,99 do 121,99 zł. O ile raty mogą być spłacane dłużej niż 24 miesięcy, to sama umowa na abonament trwa równe 2 lata. Do zestawu Plusa dołączany jest pendrive 16 GB w kształcie głównej bohaterki najnowszych Epizodów – Rey.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.