Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystkie telefony za 0 zł za przedłużenie umowy w Plusie

Obowiązuje do: odwołania

Plus stara się dbać o swoich klientów. Dla przedłużających umowę na abonament oferuje wszystkie smartfony za 0 zł na start.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Telefon za 0 zł w Plusie

Zielony operator często oferuje w swoim abonamencie telefony za 1 zł, ale do najnowszych i najdroższych modeli trzeba dopłacić w opłacie startowej. Dla stałych i lojalnych klientów, którzy przedłużą umowę wszystkie telefony dostępne są za darmo!

Przykładowy abonament Plusa z telefonem:

Plus telefony za 0 zł

Pamiętajmy, że za urządzenia oferowane w Plusie pobierana jest osobna opłata. Cenę telefonu można rozbić na 24 lub 36 rat. Plus umożliwia przedłużenie umowy i odebranie nowego smartfona już 6 miesięcy przed końcem obecnego abonamentu.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów