Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips S318 + powerbank od 1 zł w Plusie

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Philips S318 w Plusie 1 zł

Plus od dłuższego czasu oferuje w swoim abonamencie Philipsa S318. Teraz oferta z tym smartfonem jest jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż zestaw startowy został wzbogacony o powerbanka dorzuconego w prezencie.

Porównaj najlepsze oferty na abonament

Philips S318 za 1 zł

Philips S318 kosztuje symboliczną złotówkę w poniższym abonamencie Plusa:

Philips S318 w Plusie 1 zł

Do dwuletniego abonamentu za 49,99 zł (uwzględniony rabat -10 zł za przeniesienie numeru) należy doliczyć dodatkową ratę za sprzęt, ale w przypadku telefonu Philipsa nie jest ona wysoka. Jego cenę możemy podzielić na 24, 36 lub 48 miesięcy. Od ilości rat zależy ich wysokość:

  • 24 – 19 zł miesięcznie
  • 36 – 12 zł miesięcznie
  • 48 – 9 zł miesięcznie

W zależności od dokonanego wyboru, ostateczne rachunki miesięczne w konfiguracji oferty JA+ Abonament 10 GB mieszczą się w granicy od 58,99 do 68,99 zł.

To, co wyróżnia model S318 spośród konkurencji, to wbudowana funkcja obsługi podczerwieni, dzięki czemu może nam służyć za np. pilot do telewizora. Klienci otrzymają w gratisie powerbank, również marki Philips.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.