Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips S318 + powerbank od 1 zł w Plusie

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Plus od dłuższego czasu oferuje w swoim abonamencie Philipsa S318. Teraz oferta z tym smartfonem jest jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż zestaw startowy został wzbogacony o powerbanka dorzuconego w prezencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj najlepsze oferty na abonament

Philips S318 za 1 zł

Philips S318 kosztuje symboliczną złotówkę w poniższym abonamencie Plusa:

Philips S318 w Plusie 1 zł

Do dwuletniego abonamentu za 49,99 zł (uwzględniony rabat -10 zł za przeniesienie numeru) należy doliczyć dodatkową ratę za sprzęt, ale w przypadku telefonu Philipsa nie jest ona wysoka. Jego cenę możemy podzielić na 24, 36 lub 48 miesięcy. Od ilości rat zależy ich wysokość:

  • 24 - 19 zł miesięcznie
  • 36 - 12 zł miesięcznie
  • 48 - 9 zł miesięcznie

W zależności od dokonanego wyboru, ostateczne rachunki miesięczne w konfiguracji oferty JA+ Abonament 10 GB mieszczą się w granicy od 58,99 do 68,99 zł.

To, co wyróżnia model S318 spośród konkurencji, to wbudowana funkcja obsługi podczerwieni, dzięki czemu może nam służyć za np. pilot do telewizora. Klienci otrzymają w gratisie powerbank, również marki Philips.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów