Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: 31.01.2021 lub wyczerpania zapasów

Plus promuje swoje telefony na plus.pl. Podkreśla przy tym ich nowoczesność – nic dziwnego, w końcu wiele z nich zapewnia łączność 5G. Operator oferuje smartfony już od złotówki.

Telefony za 1 zł na plus.pl

Za 1 zł na start kupisz m.in. OPPO Reno 4Z 5G czy mniej zaawansowanego (choć również nowego – premiera w III kwartale 2020 roku) LG K42. Kosztują one tyle w abonamencie bez limitu z 12 GB transferu na pełnej prędkości:

Przejdź do promocji ->

Za telefon w Plusie pobierana jest osobna rata, a więc kwota 50 zł (tyle wynosi abonament z rabatem za e-fakturę) nie jest ostateczna.

Z polecanych w ostatnim czasie modeli najbogatsze kosztują jednak trochę więcej. Dopłacisz na początek do takich smartfonów, jak:

Uwaga! W przypadku telefonów LG dostaniesz dodatkowo prezenty, o których pisaliśmy już w przeszłości! Do LG K42 dołączany jest bon Decathlon o wartości 100 zł (promocja do 31 stycznia), do recenzowanego LG Velvet zaś trzeci rok gwarancji gratis oraz nagrodę do wyboru (słuchawki bezprzewodowe LG Tone Flex lub LG Dual Screen). Tym razem promocja trwa tylko do 15 stycznia.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów