Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Razr 5G – przedsprzedaż w Plusie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Motorola Razr 5G promocja

Trwa przedsprzedaż najnowszej Motoroli Razr 5G! Tego niezwykłego smartfona kupisz w ofercie Plusa i jego submarki Plush.

Moto Razr 5G w Plusie

Ceny prezentują się tak samo dla klientów zamawiających nowy numer, jak i dla tych, którzy chcą go przenieść do Plusa. Oto przykładowa oferta zielonego operatora z Motorolą Razr 5G:

Przejdź do promocji ->

I tańsza alternatywa Plush ABO 15 GB:

Przedsprzedaż trwa do 30 września. Właśnie do tego momentu zestawy startowe z Razr 5G będą zawierały w bonusie bluzę z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza.

Motorola Razr 5G posiada 2 ekrany (wewnętrzny jest zginany) OLED, dużo pamięci (8/256 GB), Snapdragona 865, a do tego wygląda bardzo zjawiskowo!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów