Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Razr 5G – przedsprzedaż w Plusie!

Obowiązuje do: 30.09.2020

Trwa przedsprzedaż najnowszej Motoroli Razr 5G! Tego niezwykłego smartfona kupisz w ofercie Plusa i jego submarki Plush.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Moto Razr 5G w Plusie

Ceny prezentują się tak samo dla klientów zamawiających nowy numer, jak i dla tych, którzy chcą go przenieść do Plusa. Oto przykładowa oferta zielonego operatora z Motorolą Razr 5G:

Przejdź do promocji ->

I tańsza alternatywa Plush ABO 15 GB:

Przedsprzedaż trwa do 30 września. Właśnie do tego momentu zestawy startowe z Razr 5G będą zawierały w bonusie bluzę z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza.

Motorola Razr 5G posiada 2 ekrany (wewnętrzny jest zginany) OLED, dużo pamięci (8/256 GB), Snapdragona 865, a do tego wygląda bardzo zjawiskowo!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów