Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG K50 z zimowym prezentem w Plusie

Obowiązuje do: 30.11.2019

Niestety! Dziś rano lokalnie temperatury spadły poniżej zera. Na powrót ciepłych dni przyjdzie nam zapewne poczekać do kwietnia, ale LG pomoże przetrwać zimowy chłód nawet największym zimorodkom. Jego promocja dostępna jest m.in. w Plusie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Czapka na zimę od LG

Wystarczy, że kupisz LG K50 w abonamencie Plusa (lub Plusha), a otrzymasz w prezencie… ciepłą czapkę na zimę. Oto przykładowe oferty obu operatorów:

Plus LG K50 prezent

LG K50 dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych. Promocja z czapką zimową trwa od 7 października do 30 listopada. Aby ją otrzymać, należy zarejestrować produkt na stronie LG maksymalnie do 8 grudnia bieżącego roku.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów