Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Letnie okazje w Plusie – przecenione 2 telefony Samsunga

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy rabat

Kolejna letnia promocja w Plusie. Tym razem rabaty obejmują 2 modele Samsunga – Galaxy A5 (2017) oraz Galaxy S9. Zostały one przecenione odpowiednio o 100 i 300 zł.

Porównaj oferty na abonament

Galaxy S9 taniej o 300 zł

Oba modele zostały przecenione w topowym abonamencie zielonego operatora, który koszt miesięczny (bez opłaty za telefon) wynosi 50 zł:

Galaxy rabat

Tak prezentują się opłaty w abonamencie Plus.60:

Jak widać, raty za Galaxy A5 i S9 wynoszą odpowiednio 31 i 85 zł. W tej konfiguracji są one spłacane przez 36 miesięcy, a sam abonament 50 zł trwa 2 lata. Oba smartfony kosztują po zsumowaniu opłat startowych i ratalnych 1117 i 3309 zł. Kwoty te nie zawierają abonamentu, który zapewnia m.in. nieskończony pakiet internetowy z 12 GB na pełnej prędkości.

Powyższe ceny dotyczą nowych i starych numerów. Osoby podpisujący aneks (przedłużający umowę) dostaną je za 0 zł na start, lecz z nieco wyższymi ratami miesięcznymi. Również i w tym przypadku rabat na oba Samsungi wynosi odpowiednio 100 i 300 zł.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów