Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo Moto Z + plecki Moto Mods gratis w Plusie

Lenovo Moto Z Plus GSM
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Flagowiec Lenovo Moto Z dostępny jest już za niecałe 300 zł w abonamencie Plusa. Tylko teraz w gratisie możemy otrzymać oryginalne plecki Moto Mods. Uwaga – liczba sztuk jest ograniczona!

Lenovo Moto Z od 298,99 zł w Plusie

Flagowiec Lenovo Moto Z dostępny jest za 298,99 zł w abonamencie wynoszącym 49,99 zł miesięcznie (w przypadku przeniesienia numeru do Plusa) lub 59,99 (gdy zamówimy nowy numer). Tak wyglądają oferty tego operatora:

Lenovo Moto Z Plus GSM

Do abonamentu Plus dolicza osobno raty za urządzenie które można spłacać przez 24 lub 36 miesięcy (odpowiednio 88 i 59 zł do abonamentu) w standardowej ofercie. Z kolei w abonamencie elastycznym istnieje możliwość rozbicia na 36 lub 48 miesięcznych rat.

Pierwsze 2 miesiące są darmowe – Plus zwalnia w tym czasie z opłat abonamentu, a także z opłaty aktywacyjnej. Zestaw – oprócz m.in. telefonu i karty SIMzawiera w prezencie plecki, jeden z modułów Moto Mods. Dzięki wymiennej tylnej obudowie mocowanej na zintegrowanych magnesach możesz zmienić wygląd swojego smartfona.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów