Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zestawy Huawei na lato w Plusie

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei P30 prezent

Huawei przeprowadza letnią kampanię z prezentami. Zamawiając abonament Plusa możesz wybrać promocyjny zestaw tego producenta.

Huawei P30/P30 Pro z gadżetami

Zestawy obejmują nowoczesnego smartfona z 2019 roku i – w zależności od jego wybranego modelu – smartwatcha lub bezprzewodowe słuchawki. Zestawy 2w1 znajdziesz abonamencie Plus.60 12 GB:

Huawei P30 prezent

Poniżej prezentujemy zestawy do wyboru oraz opłaty startowe i miesięczne (sam abonament/osobna rata za sprzęt – konfiguracja 24 miesiące i 36 rat):

  • Huawei P30 + FreeBuds Lite – 200 zł na start, 50/78 zł (łącznie 128 zł na miesiąc)
  • Huawei P30 Pro + Watch GT Classic – 300 zł na start, 50/111 zł (łącznie 161 zł na miesiąc)
  • Huawei P30 Pro 128 GB + FreeBuds Lite – 250 zł na start, 50/99 zł (łącznie 149 zł na miesiąc)

Istnieje możliwość obniżenia liczby rat z 36 od 24 – wówczas będą one spłacone równocześnie z końcem umowy na abonament (usługi telekomunikacyjne, których opłaty nie obejmują kosztów urządzenia).

Nie wiadomo, jak długo będą dostępne promocyjne zestawy Huawei. Być może będą oferowane przez całe lato/wakacje lub do wyczerpania zapasów.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: