Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Pro w Plusie od 0 zł + prezent

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei P20 Pro Plus

Huawei P20 Pro jest już dostępny w Plusie. Zielony operator oferuje go w ramach swojego abonamentu w ratach na 24 lub 36 miesięcy z tabletem Huawei MediaPad 3 8″ w prezencie.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Huawei P20 Pro za 298 zł na start

Najnowszego flagowca chińskiego giganta otrzymamy już za 298 zł w opłacie startowej. Tyle kosztuje on w abonamencie dla osób fizycznych – Plus.60 z niewyczerpalnymi GB:

Huawei P20 Pro Plus

Co ciekawe, dostaniemy 2 warianty spłaty ratalnej Huawei P20 Pro: na 2 lata (tyle też trwa sam abonament) lub 3 lata. W pierwszym przypadku są one wyższe (144 vs 96 zł), ale ostatecznie i tak jego spłacenie w krótszym czasie wychodzi taniej. Tak prezentują się opłaty z rozbiciem na 24 raty:

  • Plus.60 – 298 zł na start, 194 zł miesięcznie, 4954 zł przez 2 lata

Ceny te obowiązują nowych klientów (z nowym i starym numerem, który przenoszą do Plusa). Specjalna oferta czeka dla lojalnych, w której za model P20 Pro nie jest pobierana opłata startowa, a miesięczne rachunki (abonament + rata za telefon) jest obniżona do 154,15 zł w wariancie na 24 raty. Całość zobowiązania w skali 2 lat to 3699,60 zł.

Zestaw przedsprzedażowy uzupełniony jest o MediaPad 3  8″ LTE.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Śmiech na sali ta oferta. Telefon wychodzi dużo drożej niż w sklepie.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: