Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P10 Lite Dual SIM + opaska Band A1 w Plusie za 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei P10 Lite 1 zł

Plus często zachęca potencjalnych klientów do wybrania jego oferty akcesoriami dołączanymi do abonamentu. Nie inaczej jest w przypadku zestawu z Huawei P10 Lite Dual SIM, do którego otrzymamy w prezencie sportową opaskę Huawei Band A1.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Huawei P10 Lite za 1 zł w Plusie

Huawei P10 Lite DS LTE kosztuje w opłacie startowej tylko symboliczną złotówkę. W tej cenie dostaniemy go w poniższym abonamencie:

Huawei P10 Lite 1 zł

Całkowita opłata miesięczna wynosi 98,99 zł, gdyż do abonamentu doliczana jest opłata ratalna za telefon w wysokości 29 zł (36 rat). Smartfona można spłacić również w 24 lub 48 ratach, które wynoszą odpowiednio 43 i 22 zł.

Sama umowa na abonament zawierana jest na 24 miesiące, a w promocji za przeniesienie numeru pierwsze 2 miesiące są bezpłatne – płaci się tylko raty za sprzęt. Do abonamentu dołączana jest w prezencie opaska Huawei Band A1.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: