Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Huawei Nova 3 od 149 zł w Plusie + prezent gratis

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Zamów telefon Huawei Nova 3 w abonamencie Plusa, a w prezencie otrzymasz selfie sticka. Ceny atrakcyjnego modelu chińskiego producenta zaczynają się od 149 zł na start.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Selfiestick LED gratis w Plusie

Huawei Nova 3 dostępny jest (przynajmniej na obecny moment) na wyłączność w Plusie. Dostaniemy go już za 149 zł w poniższym abonamencie:

Huawei Nova 3 abonament

Do abonamentu 50 zł Plus dolicza osobną ratę za telefon. W powyższej konfiguracji wynosi ona 77 zł, co przekłada się na łączną wysokość rachunków w wysokości 127 zł. Ratę można obniżyć, ale wtedy wydłużamy okres spłaty telefonu z 24 do 36 miesięcy. Decydując się na dwuletnią umowę (zarówno abonament, jak i Huawei jest spłacany przez 24 miesiące) zapłacimy za wszystko 3197 zł.

Plus daje jednak możliwość obniżenia wartości kontraktu – wystarczy przenieść numer, aby cieszyć się abonamentem za 0 zł przez 6 miesięcy lub skorzystać z usługi smartDOM, która zapewnia rachunki niższe o 10 zł w skali miesiąca.

Przejdź do promocji

Huawei Nova 3 od 149 zł w Plusie + prezent gratis
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o