Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Nova 3 od 149 zł w Plusie + prezent gratis

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei Nova 3 abonament

Zamów telefon Huawei Nova 3 w abonamencie Plusa, a w prezencie otrzymasz selfie sticka. Ceny atrakcyjnego modelu chińskiego producenta zaczynają się od 149 zł na start.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Selfiestick LED gratis w Plusie

Huawei Nova 3 dostępny jest (przynajmniej na obecny moment) na wyłączność w Plusie. Dostaniemy go już za 149 zł w poniższym abonamencie:

Huawei Nova 3 abonament

Do abonamentu 50 zł Plus dolicza osobną ratę za telefon. W powyższej konfiguracji wynosi ona 77 zł, co przekłada się na łączną wysokość rachunków w wysokości 127 zł. Ratę można obniżyć, ale wtedy wydłużamy okres spłaty telefonu z 24 do 36 miesięcy. Decydując się na dwuletnią umowę (zarówno abonament, jak i Huawei jest spłacany przez 24 miesiące) zapłacimy za wszystko 3197 zł.

Plus daje jednak możliwość obniżenia wartości kontraktu – wystarczy przenieść numer, aby cieszyć się abonamentem za 0 zł przez 6 miesięcy lub skorzystać z usługi smartDOM, która zapewnia rachunki niższe o 10 zł w skali miesiąca.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów