Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 9 Pro Dual SIM z prezentem w Plusie

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus logo

Zamawiając w Plusie telefon marki Huawei Mate 9 Pro Dual SIM LTE otrzymamy w prezencie giftboxa z akcesoriami Huawei o wartości 449 zł. Pospiesz się, gdyż liczba smartfonów jest ograniczona!

Mate 9 Pro DS w Plus GSM

Koszt Huawei Mate 9 Pro Dual SIM LTE to 798,98 zł w abonamencie 49,99 zł, do którego dokładana jest rata za sprzęt.

Plus logo

Model Mate 9 Pro DS możemy rozbić na 24 lub 36 rat. Łączne koszty miesięczne (abonament + rata za urządzenie) kształtują się odpowiednio:

  • 155,99 zł
  • 120,99 zł

W przypadku rozbicia ceny Huawei na 3 lata, umowa abonamentu wciąż trwa 24 miesiące, po których przechodzi na czas nieokreślony. Nasz zestaw akcesoriów zawiera:

  • powerbank
  • statyw i selfie stick w jednym
  • ładowarkę samochodową

Klient zwolniony jest z opłaty aktywacyjnej, która standardowo kosztuje 49 zł. Dodatkowo przez pierwsze 2 miesiące nie będzie opłacał abonamentu, co w praktyce oznacza zaoszczędzenie blisko 100 zł. Huawei Mate 9 Pro Dual SIM LTE dostępny jest w 2 kolorach.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.