Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A6+ z wakacyjnymi akcesoriami w Plusie za 1 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Galaxy A6+ abonament

To nie pierwsza wakacyjna promocja Plusa i z pewnością nie ostatnia. Tym razem w ofercie z Samsungiem Galaxy A6+ otrzymamy hamak i ręcznik – w sam raz na urlop.

Porównaj oferty na abonament

Galaxy A6+ i prezenty za 1 zł

W zależności od wybranej taryfy, ceny Samsunga Galaxy A6+ zaczynają się od symbolicznej złotówki. Oto przykładowy abonament, w którym otrzymamy go w tej cenie:

Galaxy A6+ abonament

Która konfiguracja abonamentu jest najkorzystniejsza? Oto dostępne pakiety z umową i ratami za sprzęt spłacanymi przez 24 miesiące:

  • Plus.40 2 GB – 1299 zł na start, 34 zł miesięcznie, 2115 zł przez 2 lata
  • Plus.60 12 GB – 1 zł na start, 108 zł miesięcznie, 2593 zł przez 2 lata
  • Plus.80 12 GB – 1 zł na start, 128 zł miesięcznie, 3073 zł przez 2 lata

Na stronie operatora znajdziemy informację o rabacie 179,99 zł. Tylko teraz w wakacyjnym zestawie dostaniemy w prezencie hamak i ręcznik. Galaxy A6+ dostępny jest w kolorze czarnym.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.