Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus Elastyczny – 36 GB ekstra transferu

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Plus 36 GB gratis

Tylko użytkownicy elastycznych pakietów nowego abonamentu Plusa będą mogli skorzystać z ekstra paczki danych. Operator zapewnia dodatkowe 36 gigabajty!

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

36 GB gratis w Plusie

Elastyczne oferty zapewniają generalnie niższe opłaty startowe za sprzęt, ale kosztem wyższych rachunków w drugiej połowie trwania umowy (miesiące 13-24). Jeżeli chcemy uniknąć podwyżki faktur, wystarczy wydłużyć zobowiązanie kontraktowe o kolejny rok – z 24 do 36 miesięcy.

Przykładowy abonament elastyczny Plusa 30/40 zł:

Plus 36 GB gratis

W nowej odsłonie elastycznego abonamentu Plusa jego użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy bonus. Operator daje do dyspozycji 36 dodatkowych gigabajtów na cały czas trwania kontraktu. Jeżeli podstawowy pakiet miesięczny zostanie wyczerpany, to korzystanie z Internetu będzie wciąż możliwe dzięki bonusowym 36 GB.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie sprawdzac zuzycie 36 gb w pakiecie na caly kontrakt .pakiet ktorego nie ma w apce

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: