Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus abonament – kolejne karty SIM tańsze o 50%

Obowiązuje do: odwołania

14 lutego Plus dokonał niemałej rewolucji w swoich ofertach kontraktowych. Jedną z większych (i miłych) niespodzianek jest znaczne ulepszenie abonamentu. Od teraz każda dodatkowa karta SIM w ramach jednej umowy jest tańsza o 50%.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

Plus duet/rodzina - 50% taniej

Przypominamy - Plus oferuje od teraz 3 nowe abonamenty w kwocie 30, 40 i 50 zł (bez telefonu). Tak wygląda środkowy plan taryfowy za 40 zł:

Plus nowy abonament

Właściciele abonamentów Plusa mogą dokupić więcej kart SIM tworząc pakiet duet lub rodzinny. Można dobrać maksymalnie do 3 dodatkowych kart, a każda jest tańsza o 50% od wybranego pakietu (odpowiednio 15, 20 i 25 zł). Na przykładzie powyższego pakietu zapłacimy:

  • 1 karta SIM - 40 zł
  • 2 karty SIM - 60 zł (rabat 20 zł)
  • 3 karty SIM - 80 zł (rabat 40 zł)
  • 4 karty SIM - 100 zł (rabat 60 zł)

W przypadku korzystania z najwyższego abonamentu za 50 zł miesięcznie, istnieje możliwość dołączenia dodatkowych numerów w każdej chwili trwania kontraktu. Pozostałe taryfy nie są już tak elastyczne i w ich przypadku można zamówić kolejne karty SIM tylko podczas podpisywania umowy z operatorem.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów