Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowa Liga Mistrzów w nowym abonamencie Plusa

Obowiązuje do: 29.05.2019

Co prawda Mundial 2018 potrwa jeszcze niemal 2 tygodnie, ale Plus już teraz postanowił zadbać o fanów piłki nożnej. W końcu już we wrześniu kolejne święto footballu - inauguracja Ligi Mistrzów UEFA sezonu 18/19. I to za darmo w najnowszym abonamencie Plusa!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

IPLA - Champions League w Plusie

Co prawda Liga Mistrzów rozpoczyna się pod koniec września, ale już od 21 sierpnia można cieszyć się oglądaniem fazy play-off. Plus zapewnia darmową transmisję dla klientów swoich najnowszych usług abonamentowych aż do wielkiego finału.

Nowa oferta Plusa:

Liga Mistrzów za darmo w Plusie

W najdroższym abonamencie Plusa za 70 zł miesięcznie (nie licząc dodatkowej opłaty za telefon) oferowana jest również w prezencie piłka Adidas - Match Ball Replica Capitano na finały Ligi Mistrzów 2018. Zostanie ona wysłana w przeciągu 30 dni od daty zawarcia umowy.

Promocja dostępna jest także w nowym pakiecie Internet LTE Plusa za 90 zł. W pozostałych ofertach (np. abonamenty głosowe) również można oglądać transmisje LM UEFA, lecz w dodatkowej cenie 40 zł na miesiąc i bez piłki.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów