Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Friday w Plusie – smartfony w niższych o 390 zł cenach!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek w Plusie

Czarnopiątkowe rabaty są już dostępne w Plusie. Wybrane smartfony oferowane w abonamencie przez tego operatora dostaniemy w cenie niższej nawet o 390 zł.

Przeceny w Plusie do 390 zł

Promocja Black Friday obejmuje 2 atrakcyjne modele Samsunga i 1 Huawei w abonamencie bez limitów + 12 GB na pełnej prędkości za 50 zł miesięcznie:

Czarny Piątek w Plusie

Do abonamentu należy doliczyć dodatkową ratę za smartfona. Oto dostępne modele i ceny początkowe:

Rabaty dostępne są także dla przenoszących numer oraz przedłużających umowę. Ci ostatni otrzymają powyższe smartfony za 0 zł! W takim przypadku rata za sprzęt może się nieco różnić niż w ofercie dla nowych klientów. Przy okazji przypominamy o ostatniej megapromocji, w której możesz cieszyć się 6 miesiącami abonamentu za 0 zł!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: