Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 zestawy Huawei z prezentami w Plusie

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
2 zestawy Huawei z prezentami w Plusie

Plus udostępnia 2 zestawy z flagowymi modelami Huawei: P20 oraz P20 Pro. Opłaty startowe zaczynają się od 199 zł, a dodatkowo dostaniemy ciekawe bonusy w prezencie.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Promocje Huawei

Oto proponowany przez Plusa abonament z nielimitowanymi usługami za 50 zł:

50 zł to nie koniec opłat miesięcznych, bowiem smartfony spłacane są w osobnych ratach. O ile sam abonament za 50 zł trwa 24 miesiące, to raty spłacane są przez 36 miesięcy. Oto oferowane modele, dodatki i opłaty:

  • Huawei P20 64 GB + głośnik CM51 – 199 zł na start, 50 + 58 zł miesięcznie
  • Huawei P20 Pro + tablet Mediapad T3 10 – 299 zł na start, 50 + 90 zł miesięcznie

Od niedawna zielony operator umożliwia znaczące obniżenie rachunków. Wystarczy przenieść numer do Plusa, aby cieszyć się abonamentem za 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: