Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus i Plush – 1500 GB na lata

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Plus 1500 GB promocja

Trwa świetna promocja w Plusie i Plushu na kartę. Dostaniesz w niej w sumie aż 1500 GB darmowego transferu internetowego!

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2023.

1500 GB w Plusie

Promocja operatorów obowiązuje w pakietach na kartę, a więc prepaid. Poniżej przedstawiamy przykładowe i tanie abonamenty z telefonem:

Na czym polega promocja? Przez 12 miesięcy (co 30 dni) będziesz otrzymywał paczki po 100 GB. Jeżeli zachowasz ciągłość pakietów, tzn. będziesz nieprzerwanie korzystał przez rok, to dostaniesz dodatkowo jednorazowe 300 gigabajtów ekstra. W sumie można zarobić aż 1500 GB!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji:

  1. znajdować się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj. w okresie, w którym może wykorzystać Wartość konta i korzystać z Usług)
  2. włączyć promocję „1500 GB na lata” kodem *136*11*1500#
  3. włączyć lub posiadać już na koncie aktywny jeden z pakietów cyklicznych: „Bez limitu i 15 GB”, „Bez limitu i 20 GB 5G” , „Rozm,sms,mms bez lim,15GB,1000min na UA” , „Rozm/SMS/MMS bez limitu/15GB/30dni/30zl”, „Bez limitu i 20 GB 5G extra”, „Bezlimit i 25 GB” . Abonent winien korzystać nieprzerwanie z pakietów cyklicznych przez cały okres uczestnictwa w Promocji

Niewykorzystany transfer danych z comiesięcznych paczek 100 GB przechodzi na kolejny miesiąc. W praktyce Plus i Plush oferują darmową paczkę GB nie na rok, a na lata!

Promocję można uruchomić do 30 czerwca.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: