Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zainstaluj aplikację Play24 i odbierz 100 GB

Obowiązuje do: odwołania
Play24 100 GB ekstra

Jesteś klientem Play, ale nie korzystasz z aplikacji mobilnej Play24? Fioletowy operator może jednak sprawić swoją promocją, że chętnie po nią sięgniesz.

100 GB ekstra z Play24

Oto przykładowa oferta Play z telefonem:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI OPERATORA NA PLAY.PL

Oficjalny komunikat sieci Play:

Bezpłatny pakiet czeka na osoby, które zaprosiliśmy do naszej akcji specjalną wiadomością – wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, otworzyć ją i aktywować paczkę w sekcji „Dla Ciebie”. Łapcie za telefon i jeśli znajdziecie w swoich wiadomościach takie zaproszenie możecie w prosty sposób otrzymać spory pakiet danych zupełnie za darmo

Jeżeli dostaniesz zaproszenie od swojego operatora komórkowego Play, pobierz aplikację Play24 i odbierz bonusową paczkę 100 GB. Play przy okazji wspomina o nieco zmienionym logotypie aplikacji mobilnej.

Zobacz również: 1200 GB przez rok w T-Mobile na Kartę!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów