Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pomagaj WOŚP 2022 z Play

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 30-sty, a wspólnie z siecią Play po raz 10-ty. Operator oferuje z tej okazji m.in. dedykowane startery, a część z dochodów przekaże WOŚP.

Play i WOŚP 2022

„Pomagamy wokamgnieniu” to hasło przewodnie Play i WOŚP 2022. Doładuj swoje konto lub opłać fakturę w aplikacji Play24 i pomagaj! Akcja trwa do 30 stycznia.

Przykładowy abonament Play z telefonem:

Play oferuje także dedykowane startery. Po zarejestrowaniu numeru i jego aktywacji uruchamia się pakiet 25 GB, nielimitowane rozmowy i SMS-y na aż 30 dni. Jego cena wynosi 25 zł, a 5 zł ze sprzedaży karty SIM przeznaczane jest na cele Fundacji.

Play wystawił też na licytację 100 złotych kart ze złotymi numerami. W kilkudziesięciu salonach operatora znajdują się także puszki WOŚP. W każdej chwili możesz również wysłać charytatywną wiadomość SMS na numer 75565 o treści SERCE. Jego koszt wynosi 6,15 zł z VAT. Takiego SMS-a możesz wysłać u każdego operatora (aż do 15 lutego), a cały dochód zostanie przekazany na cele Fundacji.

Play wspiera też samych woluntariuszy WOŚP, którzy otrzymali m.in. 120 tys. kompletów z maseczkami i smyczami, a także 6 miesięcy dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: