Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wakacje bez opłat w Play! Odroczone raty na 6 miesięcy

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play wakacje bez opłat rat 0%

Play odracza raty za smartfona na wakacje! Kup jeden z abonamentów Play z telefonem i nie płać za niego przez 6 pierwszych miesięcy.

Wakacje bez opłat w Play

Od niedawna Play zmienił nieco praktykę opłat za telefon. Dotychczas oferował kilka abonamentów w wielu konfiguracjach cenowych. Im droższy abonament, tym niższa cena startowa za sprzęt i odwrotnie. Abonament zawierał już opłatę za telefon, lecz teraz jest do niego dodawana osobna rata jak np. w Orange czy Plusie.

Przez to rachunki są bardziej klarowne – widać od razu, ile płacisz za abonament i ile za urządzenie. Kup teraz abonament Play z telefonem i spłacaj smartfona dopiero od 7 miesiąca!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI WAKACJE BEZ OPŁAT NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Nie oznacza to, że masz 6 darmowych miesięcy – po prostu raty są przesunięte i przez pierwsze pół roku będziesz płacił tylko za abonament, co oznacza, że m.in. przez wakacje będziesz cieszył się niższymi rachunkami. Umowa na abonament trwa 24 miesiące, a domyślnie Play oferuje 24 raty 0% za smartfona. Możesz jednak wybrać między 1 a 36 ratami w zależności od tego, jak Ci pasuje! Zasada jest prosta – nieważne, czy rat będzie 12, 24 czy np. 36 – będziesz je spłacał od 7 miesiąca.

Play szczególnie promuje kilka modeli smartfonów. Oto ich ceny w abonamencie M 5G w konfiguracji na 24 raty:

  • Redmi Note 11 Pro 5G – 1 zł na start, 24x 60 zł + 24x 62,42 zł (płatne od 7 miesiąca)
  • realme 9 5G – 1 zł na start, 24x 60 zł + 24x 43,67 zł (płatne od 7 miesiąca)
  • Samsung Galaxy A53 5G – 1 zł na start, 24x 60 zł + 24x 66,59 zł (płatne od 7 miesiąca)

Operator nie zdradza, jak długo potrwa promocja z odroczonymi ratami. Możliwe, że akcja promocyjna będzie trwać nie dłużej niż do końca wakacji/lata 2022. Kup abonament Play już dziś i spłacaj smartfona dopiero od stycznia 2023!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.