Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy kanał Viasat True Crime w ofercie Play

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika firmy Play przedstawiająca nowy kanał TV Viasat True Crime w ofercie Play

Sieć Play rozszerza swoją ofertę kanałów telewizyjnych w ramach usług Telewizji Nowej Generacji, Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium. Mowa o kanale TV Viasat True Crime. Jakie programy będą w nim emitowane?

Viasat True Crime w Play

Viasat True Crime to kolejny kanał telewizyjny, jaki zasila ofertę TV fioletowego operatora komórkowego.

SKORZYSTAJ Z OFERTY TV NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak pisze sieć Play na swoim oficjalnym blogu play.pl:

Przenieś się do świata Viasat True Crime, gdzie szokująca rzeczywistość dokumentów o zbrodniach spotyka się z trzymającymi w napięciu historiami ludzkich dramatów w thrillerach kryminalnych opartych na faktach. Daj się ponieść historiom gdzie dowody z dochodzeń policyjnych łączą się z zeznaniami świadków, ofiar i ich rodzin. Wejdź w umysł przestępcy i zajrzyj razem z nami za policyjną taśmę. Poznaj legendarne śledztwa z pierwszych stron gazet z zupełnie nowej perspektywy. Viasat True Crime to jedyna destynacja oferująca unikalne połączenie dokumentów o prawdziwych zbrodniach, reality show o walce z przestępczością i dramatów kryminalnych.

 

Kanał Viasat True Crime dostępny jest w ofercie Pakietu Optymalnego w Telewizji Nowej Generacji oraz w ofercie Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium w Play.

Szczególnie polecany przez sieć Play program to „Casey Anthony: gdzie leży prawda”, którego emisja rozpocznie się w poniedziałki od 10 czerwca o godzinie 21:00.

Po 10 latach od uniewinnienia od zarzutu zamordowania swojej córki, Casey Anthony „najbardziej znienawidzona matka Ameryki” jest gotowa opowiedzieć swoją historię. Uniewinnienie kobiety oburzyło wielu ludzi. Dziś, dzięki dokładnemu zbadaniu jej wersji wydarzeń, wywiadom z osobami głęboko zaangażowanymi w sprawę, w tym także z policjantami, którzy początkowo oskarżyli Casey, oraz opowieści jej samej będziemy mieli okazję spojrzeć w zupełnie nowy sposób na przedwczesną śmierć dwuletniej Caylee Anthony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: