Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Friday w Play – taniej o 100 zł!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Taniej o 100 zł w Play

Taniej o 100 zł w Play

Z okazji Czarnego Piątku operator Play organizuje znaczny upust cenowy. Wszystkie telefony dostępne w ofercie tego operatora są przecenione o 100 zł!

Taniej o 100 zł tylko przez kilkadziesiąt godzin!

Promocja dostępna jest tylko w sklepie internetowym Play. Jeżeli chcemy zatem zaoszczędzić 100 zł, zamówmy ofertę z telefonem online, zamiast iść do salonu. Nie warto się wahać z podjęciem decyzji, gdyż trwa ona tylko kilka dni. Minimalna cena urządzenia po jej obniżce wynosi 1 zł.

Przykładowa oferta operatora:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: