Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Showmax za darmo w Play na 12 miesięcy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Darmowy Showmax Play

Play przypomina o bezpłatnego uruchomieniu dostępu do Showmax na 12 miesięcy. Jeżeli chcesz oglądać filmy i seriale za darmo przez rok, to aktywuj dostęp maksymalnie do połowy bieżącego miesiąca.

Porównaj oferty na abonament

Showmax za 0 zł na 1 rok

Tak – tylko do 15 lutego Play oferuje Showmax na rok bez dodatkowych opłat. Promocja dostępna jest dla wybranych ofert abonamentowych, a jej aktywację możesz dokonać na tej stronie.

Przykładowa oferta Play z telefonem, w której można aktywować usługę Showmax:

Darmowy Showmax Play

Filmy i seriale w Showmax dostępne są w jakości HD. Istnieje możliwość wyboru wersji z lektorem lub z napisami, a obraz możemy oglądać na różnych urządzeniach:

  • z systemem iOS
  • z systemem Android
  • Chromecast
  • Apple TV
  • Samsung & LG TV
  • Android TV

Po 12 miesiącach można zrezygnować z usługi – jeżeli jednak zdecydujemy się na jej kontynuację, to opłata za Showmax wyniesie 19,90 zł miesięcznie.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.1/5 - (7 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.