Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Showmax dla klientów Play

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Showmax w Play

Możliwość oglądania filmów oraz seriali całkowicie legalnie i to przez okrągły rok. Play wprowadza właśnie w wybranych ofertach dostęp do serwisu Showmax.

Showmax za 0 zł w Play

Play systematycznie wprowadza do swoich pakietów coraz to nowsze usługi. Wpierw Tidal, później Play NOW, HBO z HBO GO, a teraz przyszła kolej na Showmax. Przez pierwsze 12 miesięcy dostęp do serwisu jest darmowy, a po roku koszt miesięczny będzie wynosił 19,90 zł. Mogą z niej skorzystać użytkownicy Formuły Solo L oraz Solo M, pakietów rodzinnych i duet, Formuły Biznes BOX, a także wybranych starszych taryfach. Oto niektóre z nich:

Showmax w Play

Usługę można aktywować na stronie Showmax wpisując swój numer telefonu. Jeżeli nie jesteś pewny, czy usługa jest dostępna w Twoim planie taryfowym, możesz to sprawdzić wysyłać wiadomość SMS o treści TAK na numer 800.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Darmowy Showmax można aktywować do 15 lutego 2018:
https://komorkomat.pl/promocja/play-showmax-za-darmo/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: