Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

9 miesięcy za 0 zł z Samsungiem w Play!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play rabat dla przenoszących nr

Niezwykła promocja w sieci Play dla przenoszących numer! Wybierz smartfon od Samsunga w ofercie fioletowego operatora i ciesz się rachunkami za 0 zł. I to nawet przez 9 miesięcy!

Aktualizacja: promocja trwa do 7 listopada 2018.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

9 miesięcy za 0 zł w Play

Niedawno Play wprowadził promocję 6 miesięcy za 0 zł za przeniesienie numeru. Jeżeli wybierzesz smartfon koreańskiego producenta, np. Samsunga Galaxy A6, darmowy abonament zostanie wydłużony o kolejne 3 miesiące!

Play rabat dla przenoszących nr

Play zwalnia z opłaty za usługę telekomunikacyjną i telefon, którego rata wliczona jest w abonament. Promocja na takich warunkach dotyczy pakietów Solo L, Duet, Rodzina oraz Pokolenia.

Play nie zapomina o klientach biznesowych. W przypadku przeniesienia numeru do taryfy Biznes Box Ultra z Samsungiem również będzie można się cieszyć 9 miesiącami za 0 zł.

Nieco skromniej jest w mixie. Tym razem za wybranie smartfona od Samsunga czeka rabat w postaci 3 doładowań za 0 zł. Promocja w mixie dotyczy również nowych numerów.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.8/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.