Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips Xenium V377 ze słuchawkami gratis w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Xenium V377 i słuchawki w Play

Xenium V377 i słuchawki w Play

Wczorajszego dnia pisaliśmy o przedsprzedaży modelu LG G5 w sieci Play, by w międzyczasie fioletowy operator uruchomił możliwość zamawiania Philipsa Xenium V377. Podobnie jak w przypadku flagowca koreańskiego giganta, również do smartfona holenderskiej marki dorzuca słuchawki gratis.

Smartfon z niezwykle wydajną baterią

Model Xenium V377 wyposażony jest w baterię o pojemności aż 5000 mAh z opcją szybkiego ładowania. Dzięki technologii oszczędzania energii Xenium, model ten – według zapewnień producenta – może działać w trybie czuwania nawet przez 47 dni bez konieczności ładowania baterii! Philips Xenium V377 może być dzięki temu idealnym smartfonem dla narzekających na fatalne baterie innych modeli. Nie oszukujmy się – prawie każdy posiadacz smartfona jako największą wadę swojego urządzenia wymienia właśnie mało pojemną baterię. Co ważne, Xenium V377 nie jest drogi – dostaniemy go za złotówkę już w następującej taryfie:

Jeżeli ktoś potrzebuje bardziej rozbudowaną ofertę (nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, większy transfer), to Philipsa Xenium V377 (również za 1 zł) dostaniemy w niewiele droższej ofercie:

Dorzucone gratisowo słuchawki SHL3565 (również od Philipsa) charakteryzują się wysoką jakością dźwięku i wyrazistymi basami. Ich liczba jest ograniczona.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (10 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów