Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Play oferuje w swoim outlecie 2 eksflagowe modele chińskiego producenta. Ceny startowe jednego z nich zaczynają się od symbolicznej złotówki.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Eksflagowiec Huawei od 1 zł

Tym tańszym smartfonem jest Huawei P10, którego premiera miała miejsce na początku 2017 roku. P10 jest „dziadkiem” najnowszego P30, który zadebiutuje właśnie dzisiaj. Ceny za Huaweia P10 zaczynają się od 1 zł na start. Dostępne kolory to czarny i niebieski.

Promocja telefonów Play

Drugim eksflagowym modelem w outlecie Play jest Huawei Mate 10 Pro. Ten mocny smartfon z górnej półki pochodzi z końca 2017 roku. Dostaniemy go za minimum 349 zł. Dostępne są 4 kolory: czarny, niebieski, złoty oraz szary.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów