Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play Oferta specjalna 100 GB za 20 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play promocja

Sieć Play właśnie wprowadziła Ofertę specjalną Play Internet 100 GB za jedyne 20 zł miesięcznie. Z promocji można skorzystać, podpisując umowę przez stronę internetową na czas określony, który wynosi 24 miesiące.

Promocja Play – Oferta Specjalna 100 GB za 20 zł

Oto przykładowy abonament Play w niskiej cenie:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jeśli zdecydujesz się na wybór promocyjnej oferty, za 20 zł miesięcznie uzyskasz 100 GB transferu danych. Dodatkowo w tej niskiej cenie otrzymasz dostęp do Amazon Prime na 30 dni. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów jak i dla tych, którzy już posiadają usługi w sieci Play. Opłata aktywacyjna wynosi w tym wypadku 50 zł. Promocja jest dostępna do odwołania.

Zobacz również: Promocje operatorów na lato 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.5/5 - (76 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: