Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy Play MIX – nawet 40 GB i wolność wyboru

Obowiązuje do: odwołania
nowa oferta Play mix

Play wprowadził nową ofertę MIX i MIX Elastyczny. W sumie do wyboru są 4 różne pakiety, a do dyspozycji dostaniesz m.in. nawet do 40 gigabajtów transferu danych!

Nowy Play MIX

Przykładowa oferta Play MIX:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NOWY MIX NA PLAY.PL

Play oddał teraz do dyspozycji:

  • MIX S 30 zł – łącznie 3 GB (w tym 1 GB za zgody marketingowe)
  • MIX M 50 zł – łącznie 20 GB (w tym 2 GB za zgody marketingowe i 10 GB za doładowanie kontraktowe przez aplikację Play24)
  • MIX L 60 zł – łącznie 30 GB (w tym 5 GB za zgody marketingowe i 15 GB za doładowanie kontraktowe przez aplikację Play24)
  • MIX XL 70 zł – łącznie 40 GB (w tym 5 GB za zgody marketingowe i 15 GB za doładowanie kontraktowe przez aplikację Play24)

Co jeszcze na Ciebie czeka? Jak dokładnie wyjaśnia operator na swoim oficjalnym blogu:

A co daje MIX Elastyczny? Dzięki niemu możliwy jest wybór nowoczesnego smartfona w jeszcze lepszej cenie 💪 Niższa opłata na start to większe możliwości i mniejszy wpływ na domowy budżet. Po roku należy jedynie podjąć decyzję – czy zwiększa się kwota miesięcznego doładowania przez rok czy może zostaje się przy niskiej kwocie na kolejne dwa lata.

 

A dodatkowo wybierając MIX Elastyczny L lub MIX Elastyczny XL podczas przeniesienia numeru od innego operatora pierwsze 6 doładowań wykonujemy my! To pół roku bez opłat, za to z pakietem do wykorzystania.

 

No i wisienka na torcie – w MIX XL oraz MIX Elastyczny XL oferujemy usługę „Naprawa wyświetlacza” za 1 zł na dwa lata! Jej nazwa mówi wszystko – w przypadku uszkodzenia wyświetlacza naprawimy go! Tylko wyświetlacz? Nie! Jeśli razem z nim uszkodzone zostaną przyciski, obudowa czy aparat to również zostaną wymienione – do limitu 600 zł rocznie. Opłata w wysokości 1 zł jest pobierana jednorazowo i pozwala na skorzystanie z usługi przez okres dwóch lat. Pamiętajcie też, że decydując się na naszą ofertę MIX lub MIX Elastyczny w wariantach M, L oraz XL otrzymacie również pakiet 100 GB na social media do wykorzystania przez 90 dni.

Fioletowy operator oferuje teraz m.in. znacznie więcej Internetu w telefonie. Przykładowo, dotychczasowy plan Play MIX L zapewniał tylko 9 GB transferu danych. Zmieniają się za to nieznacznie ceny (w MIX L z 50 na 60 zł miesięcznie).

Play nie zapomina oczywiście o ofercie Junior BOX, gdzie do atrakcyjnego i niedrogiego smartfona dla najmłodszych dodaje ciekawy gadżet w prezencie.

Źródło: blogplay.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów