Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

STUDIOMED TV – nowy kanał w Play NOW

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play NOW TV nowy kanał promocja

Play NOW wzbogacił się o nowy kanał telewizyjny. To STUDIOMED TV, a więc pierwszy polski kanał o zdrowiu i medycynie.

Nowość w Play TV

Telewizja Play NOW dostępna jest np. w cenie poniższego abonamentu z telefonem:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLAY NOW NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Nowy kanał w Play NOW nie zwiększa ceny usługi czy abonamentu komórkowego. W tej samej cenie dostajesz po prostu więcej niż wcześniej!

STUDIOMED TV to pierwsza polska telewizja o zdrowiu i medycynie. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Oferta telewizji jest bogata i zróżnicowana. W ramówce znajdują zarówno lżejsze i bardziej rozrywkowe programy o zdrowym odżywianiu, skutecznych metodach odchudzania, zdrowiu dzieci jak i poważniejsze poświęcone chorobom cywilizacyjnym takim jak depresja, cukrzyca czy nowotwory. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa Rada Programowa składająca się z wybitnych ekspertów – lekarzy i profesorów.

Źródło: blogplay.pl.

To kolejna akcja fioletowej sieci w ostatnim czasie w ramach telewizji Play NOW. Kilka dni temu odkodował Pakiet KIDS na Dzień Dziecka. Ta promocja trwa jeszcze tylko przez kilka dni!

Zobacz również: Wszystko o telewizji Play NOW

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: