Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Liga Narodów UEFA w Play NOW

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Telewizja Play

Nie musisz mieć telewizora, aby oglądać mecze piłki nożnej. Play przypomina o telewizji Play NOW, w której obejrzysz m.in. Ligę Narodów UEFA.

Wszystko o Play NOW

Pakiet Podstawowy Play NOW zapewnia dostęp do 29 kanałów, nie licząc tych, które są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru. Mowa o TVP 1, TVP 2, TVP 3 Warszawa, Polsat, TV4 i TV Puls.

Przykładowa oferta z Play TV:

Przejdź do promocji ->

Fioletowy operator daje możliwość nagrywania programów telewizyjnych, a także oglądanie na kilku urządzeniach jednocześnie. Play jednocześnie przypomina – korzystanie z Play NOW nie zmniejsza pakietu internetowego.

Oglądaj mecze piłkarskie w Play! Już jutro o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się z niezwykle groźną Holandią.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: