Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Pro w nocnej promocji Play!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
P20 Pro

P20 Pro

Już dziś o 21:00 rozpocznie się kolejna nocna wyprzedaż Play. Tym razem od samego początku wiemy, jaki model zostanie przeceniony.


>>> Śledź okazje na play.pl <<<


Huawei P20 Pro jest dostępny w Play bez abonamentu za 1998 zł z możliwością rozbicia na raty. Oferowany jest w 3 wariantach kolorystycznych – czarnym, niebieskim oraz fioletowym.

Jak myślicie, ile będzie kosztował w nocnej promocji ten atrakcyjny eksflagowiec z potrójnym aparatem? Potwierdzoną cenę podamy dziś po południu!

Aktualizacja: przez najbliższe 13 godzin Huawei P20 Pro w Play będzie kosztował tylko 1777 zł! Oznacza to rabat w wysokości -221 zł!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: