Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy zestaw Play NET BOX z 5G Nokia

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play NET BOX 5G promocja

Na swoim oficjalnym serwisie blogplay.pl fioletowy operator chwali się nową odsłoną oferty NET BOX. Została ona rozszerzona o 2 opcje dla najbardziej wymagających.

NET BOX UNLIMITED

Dostaniesz w nich nielimitowany pakiet internetowymi z nieograniczonymi danymi. Możesz także liczyć na zestaw 5G Nokia. Tak nazywają się 2 nowe pakiety Play NET BOX:

  • UNLIMITED
  • UNLIMITED 5G

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NETBOX UNLIMITED 5G NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

NET BOX sieci Play jest idealnym Internetem poza miastem. Dzięki zewnętrznemu modemowi (bezpłatny montaż na zewnątrz budynku) sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują problemy z siecią. Jak chwali się sam operator:

Aby w pełni wykorzystać potencjał tej usługi do oferty dodaliśmy zestaw Nokia FastMile 5G Receiver + Beacon 2. Wygląda nowocześnie, jest odporny na warunki zewnętrzne, jest prosty w obsłudze a co najważniejsze – zapewnia bardzo dobre parametry sieci pozwalając na korzystanie z internetu w wygodny sposób. Zarządzanie nim jest możliwe przez przeglądarkę a także aplikację mobilną „Nokia WiFi”, dzięki czemu można na przykład łatwo zmienić nazwę i hasło do sieci bezprzewodowej.

 

Standardowo w tej ofercie przygotowaliśmy też opcję przetestowania usługi – w ciągu 21 dni można sprawdzić jak zmieni się zasięg po podłączeniu urządzenia. Bez względu na powody zestaw można w tym czasie zwrócić, a umowę rozwiązać bez konsekwencji. Dzięki temu upewnisz się, że NET BOX jest idealnym rozwiązaniem w Twoim domu i jego okolicy.

Zobacz również: Routery do 50% taniej w Play na lato i nawet 500 GB transferu

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: