Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Supersmartfony w świątecznych cenach – rabaty do 118 zł w Play Mix

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Przeceny świąteczne Play Mix

Świąteczne okazje czekają na zwolenników niedrogich ofert mix w sieci Play. Fioletowi oferują wiele modeli już od symbolicznej złotówki, a dodatkowo zapewniają rabat nawet do 118 zł.

Telefony za 1 zł na Święta

Najbardziej przeceniony telefon, jakiego można zamówić już za 1 zł, to Xiaomi Redmi 6A. Model ten jest kolejną nowością chińskiego producenta w Play. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Przeceny świąteczne Play Mix

Przykładowe telefony dostępne od 1 zł w Play Mix:

Operator oferuje również znacznie droższe modele z rabatami sięgającymi nawet 890 zł! Ich opłata startowa jest jednak nieporównywalnie wyższa. Więcej telefonów Play w świątecznych cenach znajdziecie na stronie telekoma.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów