Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO A31 + smartband i nowości LG w Play MIX

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
OPPO A31 promocja

Play promuje swoje oferty mix z doładowaniem w wysokości 50 zł. Pierwsze skrzypce grają nowości takich producentów, jak OPPO i LG.

#ZostańWDomu z Play – oferty za 50 zł

Pierwszą nowością jest OPPO A31 ze smartbandem Huawei Band 4e. Dostaniesz go za 2 zł w elastycznym MIX 50/100 (połowa doładowań kontraktowych po 50 zł, druga po 100 zł).

Przejdź do promocji ->

W tym samym pakiecie za 59 zł na start kupisz nowego LG K51S. Smartfon ma m.in. poczwórny aparat fotograficzny i baterię 4000 mAh.

Jeżeli szukasz jeszcze tańszego rozwiązania, to Play MIX 50 (24 standardowe doładowania po 50 zł) znajdziesz LG K41S za symboliczną złotówkę. Również i ten model ma aparat składający się z 4 obiektywów!

Oferty 50 zł zostały specjalnie skrojone przez Play, aby być w kontakcie z bliskimi podczas trwania pandemii koronawirusa. Operator zapewnia darmową dostawę telefonów do swoich klientów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów