Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Konkurs Play – do wygrania Sony Xperia XZ2 Premium

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Xperia XZ2 Premium oficjalnie

Play organizuje na kanale YouTube konkurs z niezwykle atrakcyjną nagrodą. Jest nią japoński superflagowiec – Sony Xperia XZ2 Premium, który jest dostępny na wyłączność w ofercie fioletowego operatora.

Do wygrania Xperia XZ2 Premium!

Organizowany na YouTubie konkurs jest szansą na zdobycie smartfona, którego cena bez umowy wynosi niecałe 4000 zł. Oto przykładowa oferta operatora z Sony Xperią XZ2 Premium:

Xperia XZ2 Premium oficjalnie

Jak można go wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytania Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play:

Co takiego tej marce brakuje, albo co byście doradzili tej marce, żeby znowu wróciła absolutnie z wielką siłą do pierwszej ligi?

Sprawdź Sony Xperia XZ2 Premium w pozostałych ofertach Play

Od dawna Sony może sobie pomarzyć o sprzedaży swoich smartfonów na poziomie Samsunga, Apple’a czy chińskich producentów. Masz pomysł na rozwiązanie tego problemu? Napisz ciekawy komentarz na YouTubie, a być może staniesz się posiadaczem niezwykle atrakcyjnej Sony Xperii XZ2 Premium, na pokładzie którego znajduje się m.in. Snapdragon 845, 6 GB RAM i ekran 4K.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów