Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Konkurs Play – do wygrania Sony Xperia XZ2 Premium

Obowiązuje do: odwołania

Play organizuje na kanale YouTube konkurs z niezwykle atrakcyjną nagrodą. Jest nią japoński superflagowiec - Sony Xperia XZ2 Premium, który jest dostępny na wyłączność w ofercie fioletowego operatora.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Do wygrania Xperia XZ2 Premium!

Organizowany na YouTubie konkurs jest szansą na zdobycie smartfona, którego cena bez umowy wynosi niecałe 4000 zł. Oto przykładowa oferta operatora z Sony Xperią XZ2 Premium:

Xperia XZ2 Premium oficjalnie

Jak można go wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytania Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play:

Co takiego tej marce brakuje, albo co byście doradzili tej marce, żeby znowu wróciła absolutnie z wielką siłą do pierwszej ligi?

Sprawdź Sony Xperia XZ2 Premium w pozostałych ofertach Play

Od dawna Sony może sobie pomarzyć o sprzedaży swoich smartfonów na poziomie Samsunga, Apple’a czy chińskich producentów. Masz pomysł na rozwiązanie tego problemu? Napisz ciekawy komentarz na YouTubie, a być może staniesz się posiadaczem niezwykle atrakcyjnej Sony Xperii XZ2 Premium, na pokładzie którego znajduje się m.in. Snapdragon 845, 6 GB RAM i ekran 4K.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów